פרק 4- ככה תצליחו לפתח סטארט אפ קהילתי

פרק 4- ככה תצליחו לפתח סטארט אפ קהילתי

יזמות קהילתית

תקציר  הפרק:

דניאל איינהורן ידע מספר כישלונות בחייו.

מיד לאחר שירותו הבצאי, כשהתשוקה ליזמות וללמידה בוערת בו הוא הקים סטראט אפ משל עצמו לתוספי מזון לספורטאים ונתקל ברגולציה נוקשה ובסכסוכי שותפים.

דניאל לא אמר נואש. הוא לא הפסיק ללמוד, ולהתמיד וכך הגיע לטק 7- עמותה שפועלת מאז 2015 לקידום יזמות טכנולוגית בבאר שבע ובנגב. כשמטרתה היא פיתוח כלכלי וחברתי בכל האזור באמצעות קידום של אקו-סיסטם של חדשנות. דניאל התחיל בתור מתנדב וכיום לאחר שגדל והתפתח הוא מספר על טק 7:
"אקו סיסטם של חדשנות זה בעצם כל השחקנים שמשתתפים "במשחק" וצריך לחבר אותם לכדי מטרה אחת שמקדמת כלכלית וחברתית. אנחנו בעצם נותנים את הזווית של השטח. דואגים שכל זה יפגוש את השטח ושחקנים שאולי לא מחוברים יתחברו ויעבדו בסנכרון.

אודות המרואיין:
דניאל איינהורן, רווק בן  31 מבאר שבע. נולד בקיבוץ להב והעביר את רוב ילדותו בעומר.

כיום מתגורר בבאר שבע. בצבא שירת בחובלים ושם מצא את עצמו עם תשוקה בוערת ליזמות. אחרי הצבא הוא עבר לת"א והקים את הסטראט אפ הראשון שלו: חברה שמתעסקת בייבוא של תוספי תזונה לספורטאים. אז מצא את עצמו נתקל בחומות הרגולציה ובסכסוכים עם השותפים.
דניאל הרגיש לא מוערך מספיק וזה התבטא בויכוחים על אחוזים. כתוצאה מהסכסוך הוא נפרד משותפיו. זה קרה תוך חודשים בודדים ובמקביל לכך דניאל הכיר את טק 7  ואת יותם צוקר המייסד והמנכ"ל. הוא התאהב בקונספט ובקהילה, התחיל בתור מתנדב והתמכר כולו לתפקיד.
האזנה נעימה

 

 

פרקים אחרונים