פרק 3- איך מקימים עסק עצמי עם מינימום הוצאות- יזמות ביעוץ מס- נעים בצון

פרק 3- איך מקימים עסק עצמי, עם מינימום הוצאות?

שיעור בנחישות, התמדה, תושייה והשגת המטרה. בקולו הרגוע והמדויק, מספר בצון נעים איך מקימים עסק עצמי, עם מינימום הוצאות וכמה שפחות התחייבויות עד לרגע שכובשים את הפסגה ומשיגים את המטרה.

תקציר הפרק:
מאז ומתמיד ראה את עצמו בצון נעים מתחבר לתחום הפיננסי.

עוד בימיו כתלמיד תיכון שלמד כלכלה ואת עבודת הגמר שלו עשה על קופות גמל הוא ראה את דרכו כעובד ומתמקצע בתחום. בשנות ה-20 לחייו הוא החליט לקפוץ למים העמוקים ולהקים עסק עצמאי.

הוא חקר על עוד נושאים מעבר לתחום הפיננסי כשחלומו ניצב לנגד עיניו כל העת. בצון החליט שהוא בוחר בעצמאות ולא הופך לשכיר ושהוא נמצא בדיוק בנקודה בחיים שהוא ללא כל התחייבות ומינימום הוצאות ויכול לאפשר לעצמו לפתוח עסק עצמאי – משרד ליעוץ מס. ההתחלה הייתה קשה מאוד.

הוא הגיע למשרד ומצא את עצמו ללא פעילות. באחת מהפעמים יצא בצון לרחוב בחוסר מעש וכך הכיר את אשתו. אחרי הרבה מאוד מאמצים, כיתות רגליים, פגישות ושיטת חבר מביא חבר הוא הצליח להגדיל את העסק עד לשלב שבו שילב ושכר עובדים שיעבדו עימו. בתחילת הדרך, עם שילוב העובדים במשרד, מצא בצון את עצמו לא פעם ישן במשרד כי לא היה לו כסף לשלם לעובדים והוא הרגיש כי עליו למקסם את היכולות שלו עד לקצה. אך הנחישות והמטרה לנגד עיניו הניעו אותו להמשיך קדימה ולא להרים ידיים עד אשר המצב במשרד התייצב וגדל. 

אודות המרואיין:
נעים בצון, יועץ מס, נשוי + 4 בנות. החליט אי שם בשנת 1994 להקים משרד ליעוץ מס בבאר שבע. בעזרת המון תושייה ומינימום משאבים, הצליח בצון למקסם את פעילותו והוא כיום נחשב לאחד ממשרדי יעוץ המס הגדולים והנחשבים בדרום ובארץ. בצון מביא עימו הרבה יותר מרק ייעוץ מס, חשוב לו להכניס עוד היבטים בזמן שהוא מטפל בלקוח והוא מעניק ללקוחות שלו שירותים נוספים וערכים מוספים. כמו רבים אחרים, גם בצון מייחס לשנת הקורונה חשיבות אדירה בהצלחה ובשגשוג העסק שלו לאחר שנרשם ולמד באינספור קורסים, וקיים מפגשים והשתלמויות בזום. 

האזנה נעימה

.

פרקים אחרונים