פרק 28 סדרת מחוללי היזמות: ההזדמנויות שפוגשים לאחר סיום תפקיד- דניס אוחנה

סדרת מחוללי היזמות: ההזדמנויות שפוגשים לאחר סיום תפקיד

בפרק אירחנו את דניס אוחנה, מנהלת התעסוקה של מחוז דרום בארגון צוות-המתמחה בשילוב תעסוקה לפורשי צה"ל , לשיחה מלאה בהשראה להזדמנויות שעומדות על הפרק עבור כל מי שמסיימ.ת תפקיד או שוקל.ת לעזוב את מקום העבודה לאחר תקופה.בשיחה עם דניס , שחוותה אף היא פרישה מצה"ל ושינוי משמעותי בקריירה שלה, שיתפנו עשרות טיפים ופרקטיקה משמעותית שבשילוב הניסיון האישי שלי (נדב), הולידו פרק מלא בהשראה ומוטיבציה לשינוי בטוח ומתוכנן.

אודות דניס אוחנה:

בת 58, נשואה +3 מבאר שבע

בוגרת תואר ראשון בחינוך ופילוסופיה יהודית מאוניברסיטת בן-גוריון. היא שירתה בצה"ל למשך 23 שנים, ופרשה בשנת 2007. לאחר פרישה ותקופת חופשה, היא ניהלה תיכון טכנולוגי בקריה למחקר גריעיני. מאז שנת 2012, דניס מעסיקה את עצמה בתעסוקה לפורשי צה"ל, כחברת צוות בארגון 'צוות' בדרום, אשר מסייע במגוון תחומים כולל תרבות ופנאי, בריאות וסיעוד, תעסוקה וזכויות.

המטרה המרכזית בעבודתה היא לסייע לפורשי צה"ל להשתלב בתעסוקה בקריירה השניה והשלישית. דניס מאמינה שאדם פעיל ומועסק הוא אדם שמרגיש טוב ורלוונטי. היא מרגישה חיבור עמוק לפורשים משום שהיא בעצמה פורשת צה"ל, ומאהבת את העבודה שלה, את החיבורים שהיא מייצרת והשילובים שהיא מסייעת להשגיח.

פרקים אחרונים