פרק 18 סדרת מחוללי היזמות: איך מנהלים חממה טכנולוגית פורצת דרך?- ארנון קולומבוס

סדרת מחוללי היזמות: איך מנהלים חממה טכנולוגית פורצת דרך?

פרק 18 בסדרת מחוללי היזמות מאפשר לקבל הצצה לדרך בה מנוהלת חממה טכנולוגית יחד עם המון טיפים מעשיים לניהול היזמות הטכנולוגית שלכם. ארנון קולומבוס משתף בפרק על האתגרים, ההזדמנויות והטיפים בניהול הובלת הפיתוח של יזמויות טכנולוגיות בנגב , תוך כדי הטמעה שלהם באזור לאורך זמן. פרק מומלץ מאד לכל יזם טכנולוגי ולכל מנהל.
פרק 18 בסדרת מחוללי היזמות מאפשר לקבל הצצה לדרך בה מנוהלת חממה טכנולוגית יחד עם המון טיפים מעשיים לניהול היזמות הטכנולוגית שלכם.

ארנון קולומבוס משתף בפרק על האתגרים, ההזדמנויות והטיפים בניהול הובלת הפיתוח של יזמויות טכנולוגיות בנגב , תוך כדי הטמעה שלהם באזור לאורך זמן.

פרק מומלץ מאד לכל יזם טכנולוגי ולכל מנהל.

הטיפ של ארנון קולומבוס ליזמים:

״יש הרבה פעמים אתה מאוהב ברעיון שלך, וסטארט-אפ זה אחד הדברים היותר מסוכנים- כי זה לבוא עם רעיון ולהישאר נעול על הרעיון. בשלב מסוים אתה פוגש מעבר טכנולוגי, פוגש את האילוצים, פוגש את לוחות הזמנים, פוגש את הכסף, פוגש את התהליך של לראות מה באמת יש, מה הצורך בשוק ומה פחות ואיפה נכון לחדור לשוק ואיפה פחות. כל השאלות האלה מחייבות גמישות מחשבתית ומחוייבות, יכולת להסתכל. בסופו של דבר בעיניים של המוצר אל מול השוק- צורך אל מולהפתרון.  אם תבוא נעול על מה שאתה חשבת ביום הראשון, בדרך כלל אם לא במדרגה הראשונה
אתה תיפול בשניה. וזה אחד הדברים הכי חשובים שאנחנו עוזרים להם בחשיבה״.

פרקים אחרונים