פרק 2 סדרת מחוללי יזמות: איך לייצר חדשנות ויזמות באזור שלנו ?- ליאון דוד

סדרת מחוללי יזמות- ליאון דוד מנהל מרכז החדשנות והעסקים ברמת הנגב

להיות מחולל יזמות אזורי היא ללא ספק יזמות בפני עצמה אשר מטביעה ברשות המקומית את הכתובת והמיקוד לפיתוח עסקים קטנים במרחב. אז נפגשנו עם ליאון דוד יזם ותיק שעשה את דרכו בהקמה וניהול סטארט-אפים במרכז הארץ, שהחליט בגיל 38 לעבור יחד עם משפחתו לקיבוץ רביבים שברמת הנגב. מיד עם המעבר התחיל בעשיה מרובה להטמיע את רוח יזמות לעידוד והקמת סטארט-אפים במרחב הדרומי והטביע את חותמו הראשון בהקמת המדגרה - שהפכה לאקסלרטור הראשון למיזמים טכנולוגיים בנגב. בפרק ליאון משתף בדרך את התפיסה בה הוקם מרכז היזמות וחדשנות, ועל השיטה בה מחוללים יום יום הלכה למעשה יזמות וצמיחה אזורית מתמשכת.. אז איך מקימים ומפתחים מרכז ליזמות ועסקים ברשות מקומית? איך מפתחים עסקים קטנים במרחב? וכיצד כל זה קשור לקורונה?

להיות מחולל יזמות אזורי היא ללא ספק יזמות בפני עצמה אשר מטביעה ברשות המקומית את הכתובת והמיקוד לפיתוח עסקים קטנים במרחב.

אז נפגשנו עם ליאון דוד יזם ותיק שעשה את דרכו בהקמה וניהול סטארט-אפים במרכז הארץ, שהחליט בגיל 38 לעבור יחד עם משפחתו לקיבוץ רביבים שברמת הנגב.

מיד עם המעבר התחיל בעשיה מרובה להטמיע את רוח יזמות לעידוד והקמת סטארט-אפים במרחב הדרומי והטביע את חותמו הראשון בהקמת המדגרה – שהפכה לאקסלרטור הראשון למיזמים טכנולוגיים בנגב.

בפרק ליאון משתף בדרך את התפיסה בה הוקם מרכז היזמות וחדשנות, ועל השיטה בה מחוללים יום יום הלכה למעשה יזמות וצמיחה אזורית מתמשכת..

אז איך מקימים ומפתחים מרכז ליזמות ועסקים ברשות מקומית?

איך מפתחים עסקים קטנים במרחב?

וכיצד כל זה קשור לקורונה?

פרקים אחרונים